Fit om te bridgen 2026
Op woensdag 1 april, onze 96e wandeling, in prima weersomstandigheden, 6,5 kilometer gelopen van het zwembad in Hoensbroek via Terschuren naar de Naamse Steen.
Op 8 april met 18 wandelaars een mooie wandeling van 6 km gelopen in de Brunssummerheide met daarbij 1 ietwat pittig klimmetje.
op 15 april hebben we een hele sportieve ochtend. Met 20 personen ca. 5 km gewandeld in Strijthagen en aansluitend deelgenomen aan een vitaliteits- test in sporthal Strijthagen.
Truus bleek een superconditie te hebben (130%!). De overige wandelaars waren eveneens conditioneel goed ( tussen 90 en 110%), zodat iedereen kan meedoen met de 100ste wandeling over 2 weken! 😊.
Met 17 actieve wandelaars was het vandaag, 22 april, genieten van de mooie natuur in de Anstelvallei Kerkrade. Het geweldige weer en de mooie doorkijkjes op het meer, maakten de wandeling van 6 km compleet.
29 april, onze honderdste wandeling. dus tijd voor iets bijzonders. Een prachtige dag met rondleiding in het imposante Fort Eben- Emael in Belgié, waar we terug in de tijd gingen (zie foto's). Aansluitend langs het Albertkanaal en de Maas naar "Buitengoed Slavante", waar we met een prachtig uitzicht van een heerlijke lunch met drankjes hebben kunnen genieten.
Vandaag, woensdag 6 mei, met 16 wandelaars, de regen getrotseerd en een ietwat aangepaste wandeling gemaakt in en rond het Willy Dohmen park in Ubach Palenberg
Vandaag, woensdag 13 mei vanaf de parkeerplaats bij de Gamma gewandeld naar Brasserie "De Uitvlucht" en terug. In totaal 6,5 kilometer.
De wandeling van woensdag 20 mei startte in de ochtend in de regen, maar gaandeweg door o.a. het Schutterspark werd het droog en was er nog af en toe een zonnetje. Iedereen ging na 6 kilometer met een goed en sportief gevoel naar huis!
Op woensdag 27 mei hebben we een mooie afwisselende wandeling gelopen rondom Benzenrade met 18 deelnemers en met Ron als gids. Mooie vergezichten, mooie bosgebieden en weides volledig in bloei. En dat allemaal met een heerlijk zonnetje....Genieten dus.
Vandaag 3 juni vanaf kasteel Terworm gewandeld naar Voerendaal, deels langs de Geleenbeek, die moest worden overgestoken. Deze wandeling is een herhaling in het groen van de witte wandeling van 7 januari.
Op woensdag 10 juni met 17 wandelaars kris kras door Anstel vallei en Chevremont gelopen om bij Iris de koffie met vla te nuttigen.
Woensdag 17 juni. Een geslaagde wandeling in een voor velen onbekend gebied achter Nuth. Met bijzondere dorpjes, zoals Terporten, Brand, Horen, Helle en Hunnecom, In Terstraten in een prachtige privé tuin de koffie en vla genuttigd.
Woensdag 24 juni. Hitte, héél veel hitte aangekondigd. Om die reden iets vroeger dan normaal begonnen aan een ingekorte en schaduwrijke wandeling door de bossen van Strijthagen. Voldaan gingen we, na een pauze voor koffie en vla bij de Overste Hof weer naar huis.