Woensdag 4 juni met 12 wandelaars vanaf Adelante richting Geleenbeek naar de vijvers rondom kasteel Hoensbroek gelopen om naar "De Naamse Steen" te lopen voor koffie en gebak.






Woensdag 11 juni gaat de wandeling rondom de Wilhelminaberg en Strijthagen met 16 personen. 4 van hen hebben nog zoveel puf, dat ze de Wilheminaberg hebben beklommen!
Vandaag, 18 juni, gaat de wandeling over het oostelijke deel van de Brunsummerheide. Prachtig weer!




De 60 ste wandeling, op woensdag 25 juni is een speciale. Behalve wandelen. wordt er een indonesische maaltijd genuttigd en een potje gebridged. We doen dit in Ubach over Worms in de Skylounge van Jo Wita. Aan de wandeling nemen 21 mensen deel. Hein Goossens is de wedstrijdleider, geassisteerd door Lydia.






Woensdag 9 juli, vorige week hebben we even overgeslagen vanwege de extreem hoge temperatuur, is Hein onze gids voor een wandeling vanaf de Etzenrader Mühle in Gangelt.
Op woensdag16 juli gaat de wandeling door het Schutterspark en de Brunsummerheide. Ron is vandaag onze gids.
Vandaag, woensdag 23 juli, bestaat de wandeling tot verrassing van iedereen uit een avonturentocht vanaf kasteel Rivieren in Retersbeek. die uitkomt bij revalidatiecentrum 't Brook in Voerendaal. Daar overvallen we onze vaste deelnemer Irene Weinberg, die verleden week haar heup gebroken heeft en hier na de operatie moet revalideren.
Op woensdag 30 juli hebben we met 13 wandelaars vanaf Rimburg langs de Duitse kant van de Worm gelopen en koffie mit Kuchen genuttigd bij Seegarten in het park van Ubach Palenberg.
Op woensdag 6 augustus maken we met de "harde kern" vanaf Brasseie Nieuw Ehrenstein een 8 km lange wandeling inclusief een flinke klim door de Anselvallei.



13 augustus. De mussen vallen van het dak. Daarom een aangepaste route door voornamelijk schaduwrijk bos aan de zuidkant van de Brunsummerheide.



Met de groeten van Adje,
die andere bezigheden heeft vandaag 😊
Op woensdag de 20e van augustus lopen we ruim 8 km in omgeving Treebeek, Amstenrade, Oirsbeek en Merkelbeek. Carla & Simon wijzen ons de weg.
Vandaag, woensdag 27 augustus, een wandeling van 6 km tussen Wijnandsrade en Hulsberg met een verrassende picknick tussendoor met bezoek van Irene en Marly, onze geblesseerden.